#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

ANKA

Anka 😉 nič ju nezastavilo k dosiahnutiu cieľa, ani COVID-19 😷🦠 začali sme pred pandémiou korony a pokračovali sme v karanténe 💪🏼 Anka je už skoro mesiac doma, avšak tento čas využila vo svoj prospech a ešte viac sa pustila do cvičenia na základe môjho domáceho programu 🏡 ku ktorému netreba nič viac ako chuť urobiť niečo prospešné pre seba, kúsok miesta a času (ktorého máme v tejto dobe až až 🙈). AJ TOTO MÔŽU BYŤ VÝSLEDKY NÚTENEJ KARANTÉNY 👏🏼👏🏼👏🏼 neexistujú nepriaznivé okolnosti, vždy ich vieme premeniť vo svoj prospech 🙃🙂 ako hovorí Dale Carnegie: “Keď ti osud podá citrón, urob si citronádu” 🙋‍♂️ týmto sa môžeme riadiť aj v tomto čase koronavírusu. Pridajte sa k Anke a poďte cvičiť doma 👍🏼

Ísť späť

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.