#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

EMÍLIA

Toto poteší vždy😉 ďakujem Emílii za tieto slová, lebo sú dôkazom toho, že to, čo robím, nerobím len s radosťou, ale aj s poctivými výsledkami, či už ide o osobnú alebo online spoluprácu💪🏼 “Po x krát som sa pokúšala niečo so sebou robiť žiaľ bez väčších úspechov. Pri on line programe od pána trénera Mgr.Martina Ivanka sa mi konečne podarilo viditeľne zmeniť svoju postavu a to len za tri mesiace a podotýkam, že to bolo úplne v pohode ako cvičenie tak i strava. Ked som niečo potrebovala prebrať vždy mi ochotne odpovedal a poradil. Super tréner, super výsledky odporúčam 👍” veľmi si to vážim a prijímam to s pokorou a odhodlaním pomôcť ďalším🙋‍♂️ v prípade záujmu aj o ONLINE spoluprácu ma neváhajte kontaktovať📩 inšpirujte sa skvelou Emíliou👏🏼 

Ísť späť

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.