#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

KATKA

Katka bola na začiatku svojej premeny veľmi neistá, ale rozhodla sa mi plne dôverovať :)  výsledokom nie je len zmena na postave, ale taktiež vyriešila problém so stravovaním 😊 A takto vyzerá jej spokojnosť:

“Dobrý deň, moja premena je na konci. Pred začatím som dlho váhala, či vás oslovím alebo nie. Nakoniec som sa rozhodla správne. So stravou som maximálne spokojná, nakoľko som už vyskúšala kadejaké diéty, ktoré nikam neviedli, bola som z nich stále hladná a slabá. Čo sa týka vášho stravovacieho programu mala som skôr opačný problém - všetko zjesť. Cítim sa skvelo a konečne viem aké potraviny si vyberať.”

 
 
 
 
 

Ísť späť

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.