#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

KLÁRKA

Klárka je pripravená na leto ☀️ a nezastavila ju v tom ani korona 😷🤗 tak ako každému svojmu klientovi, tak aj Klárke som poskytol tréning v pohodlí domova, aby mohla spokojne pokračovať v dosahovaní svojho cieľa a podarilo sa! 👏🏼👏🏼👏🏼 Klárke som to veľmi prial, mali ste vidieť tú túžbu v jej očiach, nevidela žiadne prekážky, iba svoj cieľ 🙋‍♂️ opakujem, prekážkou nebola ani karanténa ✌🏼 strava a pravidelný pohyb spravia svoje, môžete to vidieť na vlastné oči 😊 žiadny iný recept neexistuje ... ak k tomu zakomponujete dlhoročné skúsenosti trénera, za ktorého hovorí mnoho úspešných premien, výsledky sú zaručené 😉 neváhajte ma kontaktovať v správe 📩

Ísť späť

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.