#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

LENKA

Ešte stále si myslíte, že sa to nedá? 😉 Lenka mala “problém” s nadváhou už v mladom veku. Naschvál to uvádzam v uvodzovkách, pretože nadváha nie je problém, je to dočasný stav ✌🏼 vždy sa to dá zmeniť a ľudia, ktorí sa to rozhodnú zmeniť, majú môj obdiv. Lenka má môj veľký obdiv a v jej prípade bolo problémom to, že nevedela čo jesť, ako správne jesť, čo je dobré pre jej telo a ako sa správne hýbať 😊 tento problém sme veľmi rýchlo odstránili a výsledky sa objavili ešte rýchlejšie 👏🏼 Lenka si splnila svoj dievčenský sen, ktorý najprv považovala za nereálny... myslela si, že to nedokáže, že je to genetikou, že priberá aj zo vzduchu, a teda je to zbytočné... avšak v spolupráci so mnou si uvedomila, že nič nie je nemožné, stačí len vedieť ako na to 🙂 a to ponúkam aj vám, rád vám ukážem cestu ako na to 💪🏼

Ísť späť

© 2023 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.