#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

PETRA

Takto sa mení život, nie len postava! 😊 pestrá strava, pohyb, pozitívne nastavenie mysle...s človekom to robí zázraky 😉 žiadne nútené diéty, ktoré klienta obmedzujú, žiadne vynechávanie dôležitých makroživín, žiadne zákazy ani príkazy. Petra je dôkazom, že človek sa nemusí síliť do niečoho s čím jeho telo nie je stotožnené. Potom telo nespolupracuje a nedosahuje želané výsledky. A potom? Potom človek upadá do deprimujúceho kolotoča, z ktorého je veľmi ťažké vystúpiť. Všetko so všetkým súvisí a nabaľuje sa. Aj Petra si prešla všetkými možnými diétami, vynechavaním sacharídov, nekonečným kardiom, koniec koncov všetko viedlo k neúspechu, z ktorého bola Petra nešťastná. Pohltilo ju to a jej telo bolo slabé a prestalo správne fungovať. Išla proti tomu, čo jej hovorilo. Človek si vtedy myslí, že žiadna iná cesta neexistuje a keď to takto neide, tak to už nepôjde vôbec. ALE JE TU AJ INÁ CESTA - správne nastavenie životosprávy, správne nastavenie mysle, oslobodenie sa od zväzujúcich mýtov a samozrejme aktívny pohyb. Petra naskočila na túto cestu spolu so mnou a zmenilo jej to život od základov 😊 stala sa z nej usmievavá a produktívna žena! 👍🏼 jej telo aj myseľ sú slobodné, každé sústo, ktoré vloží do úst, si naplno vychutnáva a takto to má byť! Vychutnávajme si radosti života!

Ísť späť

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.