#RECENZIE

Bol/a si spokojný/á s mojím tréningovým programom? Daj o tom vedieť aj ostatným! Napíš mi recenziu!

Komentár od: Lenka Kušanová |

Mozem len a len doporucit p.Martina...Neverila som, ze v pohodli doma to ide...a odhodlavala som sa dlho, lebo pri malom dietati to da zabrat..ale vysledok stoji za to.Schudla som 8,5 kg za tri mesiace a pokracujem dalej.Strava je vyborna a zostavy niekedy daju zabrat,ale vsetko sa da..???????? Martin je topka a som velmi rada,ze som sa dokopala. Profesional,ktory tpezlivo odpovie na vsetky otazky.

Komentár od: Daniela Pošiváková |

Martinovi patrí jedna veľká vďaka s veľkým V ????... Po x pokusoch s cvičením a chudnutim som dospela k záveru že sama to nedám.. A preto som sa rozhodla že oslovím Martina. A bolo to jedno z najlepších rozhodnutí ktoré som urobila. Za krátky čas som dala dole 15kg bez jojo efektu.... Zdravá strava v spojení s cvičením pod jeho vedením sa hneď na mne prejavilo. Vo fitku sa ti venuje na 100%...vsetko vysvetli a cvičenie je od vtedy pre mňa radosť.. Do fitka aj z fitka idem stále s úsmevom ????... Takže ako trénera a aj človeka vrelo odporúčam. ????

Komentár od: Silvia Mezeiová |

Veľmi veľmi ďakujem za pomoc som veľmi spokojná ,vrelo odporúčam je super aj prístup všetko takže do toho nemáte čo stratiť.

Komentár od: Veronika Kalejová |

Ak váhate tak ako ja spočiatku tak Vam vrelo odporúčam Martina je super tréner. Išla som dole s váhou - 12 kíl za 3 mesiace . Jeho jedálniček je výborný a tréningy ani nehovorím ,poriadne sa spotíš . Priznávam sa ,že niekedy sa mi ani nechcelo začať, ale keď som sa do toho dostala tak som sa ani nevedela zastaviť. Takže odomňa veĺka spokojnosť stojí to za to .

Komentár od: Ľudka |

Martina ako trénera určite odporúčam .Kto má chuť zmeniť svoju postavu a cítiť sa skvele????Ďakujem za skvelý tréningový plán, taktiež jedálniček , v ktorom si každý nájde to svoje. Ja som bol veľmi spokojná s online spoluprácou , ale samozrejme nekončím a idem ďalej. Taktiež veľké plus za ústretovosť a podporu ????Držím palce do budúcna????

Komentár od: Antónia Kmec |

Môžem len odporúčať p.Martina , skvelé online poradenstvo,jedálniček a tréningy .
Bolo to pre mňa osobne namáhavé obdobie ,veľakrát som to chcela aj vzdať, ale vydržala som to .
P.tréner mi vždy poradil ,povzbudil a ja som veľmi spokojná so svojou premenou .
Ak stále niekto váha,či do toho ísť, určite začnite a neoľutujete to .

Komentár od: Dominika |

Podobne ako ostatné recenzie, ja som takisto vysoko spokojná a spoluprácu len odporúčam :)
Svoju váhu a kondíciu riešim celý život a po nespočetných pokusoch som sa konečne rozhodla požiadať o pomoc a ľutujem, že som to neurobila skôr. Rozhodla som sa pre program tréningov na doma - tréningy sa dobre cvičia, s každým týždňom som na sebe pozorovala zvýšenie mobility, kondície aj rast svalovej hmoty, čo mi počas celého trvania programu dodávalo motiváciu a sebavedomie.
Jedálniček je veľmi chutný a pestrý + dá sa modifikovať aj pre vegetariánov, nestalo sa mi, že by mi počas dňa bolo málo jedla, práve naopak.
Veľké plus je aj to, že celý program je veľmi cenovo dostupný. Z mojej skúsenosti sa môžete spoľahnúť na rady a odpovede na všetky otázky, ktoré máte počas trvania spolupráce.
Celkovo musím povedať, že celých 6 mesiacov bolo omnoho jednoduchších ako pri všetkých mojich predošlých pokusoch :) Naviac ma cvičenie začalo baviť a na tréningy som sa začala tešiť, čo bolo pre mňa vždy nepredstaviteľné.
Ak teda uvažujete kde začať, rozhodne odporúčam začať tu :)
Ďakujem!

Komentár od: Andrea |

Začiatky boli ťažké. No povedala som si, že to vydržím, a že to chcem dokázať. Teraz sa cítim veľmi dobre a aj okolie si to všimlo, čo ma ešte viac povzbudilo. ????odporúčam každému, pomôže, poradí. Veľmi som spokojná že koho som si vybrala ????

Komentár od: Judita Lipková |

Pán tréner Martin mi pomohol čo sa týka nastavenia stravovania a takisto cvičenia. Jedálniček je nastavený super, človek si naň rýchlo zvykne a osvojí si ho, takisto je to aj s cvičením. Neľutujem, že som do toho šla. Odporúčam každému, kto chce zmenu

Komentár od: Miroslava Juhasová |

Po xy diétach a poslednom páde že to už sama nedám a potrebujem odbornú pomoc som sa rozhodla pre pána Martina. Neľutujem. Jedálniček výborný, jednoduchý. Naučila som sa variť si každý deň pred prácou, príprava jedla zaberie veľmi krátky čas čo oceňuje každá žena. Tréningy pekne opísané a zvládnuteľné. Konečne som sa naučila jesť a nebrať jedlo ako monštrum, ale užívať si každé sústo. Odporúčam ho všetkými 10. Schudla som -7kg a dosť CM, ale týmto moja cesta nekončí, pretože to nieje dieta (dočasný stav), ale zmena životného štýlu. Dopriať si jedlo, ktoré má človek rád, no vrátiť sa späť do bezpečného prístavu a nespadnúť do priepasti. Spolupráca bola online takže všetko sa dá ak sa odhodláme ☺️

Prosím pripočítajte k 4 číslo 2.
 

#RECENZIE

Miška Kušnírová

Zo začiatku som mala obavy ci ísť do toho ci to vlastne dám. Popri detoch a každodenných povinnostiach som si nevedela predstaviť este cvičiť. No teraz môžem len povedať ze vôbec neľutujem. Max. spokojnosť. Pána Martina vrelo odporúčam ako trénera. Vždy mi ochotne poradil alebo vysvetlil ak mi niečo nebolo jasne. Ďakujem veľmi pekne Pan Martin

Majka Jureková-Sekeráková

Váhala som,či začať. Či sa nebudem hanbiť,že som to nezvládla. Ale už som nevedela,ako ďalej a tento tréner Martin mi ukázal,že sa to dá. Ja som to teraz poňala takto: "správne využité obdobie korony". Popri dvoch deťoch to šlo👍💪 3 mesiace driny stáli za to a samozrejme, budem v tom pokračovať. Kto ešte váha,poďte do toho 😉 a Martin Ivanko-Ďakujem 

Gabriela Pribulová

Dlho som váhala či začať alebo nie, ale vôbec to neľutujem a som šťastná. Žiadne zdravotné problémy, migrény sú preč, proste super. Výsledky sú viditeľné na prvý pohľad :) Aj keď sme sa nikdy nestretli, patrí mu veľká vďaka za všetko , že mi pomohol :) jednoznačne odporúčam !

Akrim Amim Avolkuk

Ženy, chlapi dajte sa do toho ja osobne som sa dostala cvičením a upravením stravy zo zdravotných problémov a schudla od januára 9kg takže neváhajte kontaktovať.

Mimka Matijová

Dlho som váhala či začať alebo nie, ale vôbec to neľutujem a som šťastná. Napísať trénerovi Martinovi bola moja doposiaľ najlepšia voľba :) Výsledky sú viditeľné na prvý pohľad :) Aj keď sme sa nikdy nestretli, patrí mu veľká vďaka zato, že mi ukázal tú správnu cestu. :) jednoznačne odporúčam ! 

Lenka Paceková

Najťažšie je začať...Ale to je asi so všetkým v živote...Keď však nájdete ten správny smer a v tomto mojom prípade tým správnym smerom bolo oslovenie p.trenera Martina dokážete byt znovu hrdý na svoje telo aj keď samozrejme nie je úplne dokonalé! Ešte raz aj takto veľmi pekne ďakujem a samozrejme ide sa ďalej!

Eva Spišáková

Veľká spokojnosť a nakopnutie tým správnym smerom. Jednoznačne odporúčam, hoci to nie je jednoduché, ale výsledok stojí zato. Pán Martin je super a vždy pekne povzbudil 

Emília Havrilová Pazderáková 

Po x krát som sa pokúšala niečo so sebou robiť žiaľ bez väčších úspechov. Pri on line programe od pána trénera Mgr.Martina Ivanka sa mi konečne podarilo viditeľne zmeniť svoju postavu a to len za tri mesiace a podotýkam, že to bolo úplne v pohode ako cvičenie tak i strava. Ked som niečo potrebovala prebrať vždy mi ochotne odpovedal a poradil. Super tréner, super výsledky odporúčam 👍

Martina Hricová

 Super tréningy, super jedlá, online konzultácie a rady - vrelo odporúčam :)

Eva Piroh Stahovcová

Skvelý tréner 👌💪 max. spokojná s tréningami a vďaka Maťovi som sa naučila správnu techniku cvičenia... Odporúčam 🔝👊😊

Jana Hunková

Môžem len vrelo odporučiť. Pestrý tréningový plán, ktorý naozaj pri dodržiavaní správneho stravovania aj funguje. Za mňa Top!

Peťa Škrtelová

Maximalna spokojnost... Odporuuucam :)

Viktória Holtmanová

MARTIN je TOPKA... je nie len super tréner ale aj človek... v posilke dá zabrať ale odchádzate so skvelým pocitom... ak sa niekto rozhoduje tak vrelo odporúčam nebudete ľutovať...ja NEĽUTUJEM... :)

Janka Holtmanová

MARTIN je TOPKA...Je nielen super tréner, ale aj človek. V posilke dá zabrať,
ale odchádzate so skvelým pocitom. Ak s aniekto rozhoduje, tak vrelo
odporúčam,nebudete ľutovať... ja NEĽUTUJEM...

Šimon Iliaš

Martin je top tréner, pod jeho dohľadom som dal dole 20 kg za krátky čas. Vo
fitku sa ti venuje naplno. Som maximálne spokojný s ním a s mojím
výsledkom vďaka Martinovi. Môžem ho len odporúčať.

Janka Džačovská Petričková

Martina odporúčam všetkými 10-timi nielen ako trénera, ale aj ako milého
človeka. Aj keď to cvičenie niekedy fakt bolí, ale výsledky sú úžasné.

Monika Celigova

Martin je skvelý človek a tak isto aj skvelý tréner. Skvelo dokáže človeka
namotivovať a povzbudiť. Vďaka nemu som začala mať rada svoje telo a
nadobudla som sebavedomie, ktoré mi chýbalo. Taktiež ma naučil, ako sa
lepšie stravovať a ako mám správne cvičiť. Martina odporúčam každému.

Lenka Sedláková

Super tréner, super motivátor. Vďaka Martinovým tréningom a správnej
strave sa zmenil môj život na aktívnejší, energickejší a krajší. Zhodila som
nadbytočné kilá po pôrode, a to bolo mojím cieľom. Čiže som max. spokojná -
Odporúčam.

Gabriela Pribulová

Dlho som váhala, či začať, alebo nie, ale vôbec to neľutujem a som šťastná.
Žiadne zdravotné problémy, migrény sú preč, proste super. Výsledky sú
viditeľné na prvý pohľad. Aj keď sme sa nikdy nestretli, patrí mu veľká vďaka
za všetko, že mi pomohol. Jednoznačné odporúčam!

Soňa Džurňáková

Martina môžem vrelo odporúčať nielen ako trénera, ale aj ako človeka. Z
vlastnej skúsenosti môžem napísať, že po x-krát skúšaniach začať sama
cvičiť, zdravo sa stravovať alebo skúšať online tréningy, som potrebovala
niekoho kto ma "dotlačí"yačať so sebou niečo robiť a Martinovi sa to
podarilo. Samozrejme, najprv to musíme chcieť sami, no ak nemáte dostatok
odvahy alebo vytrvalosti, tak Martin je najlepšia voľba.

Lenka Straková

Úžasný, zároveň profesionálny prístup, priateľský. Odpovedal na všetko a
vždy, keď som spýtala, pekne vysvetlil. Veľmi spokojná a môžem len
odporučiť. Tiež som dlho váhala, ale neľutujem. Úžasný tréner, len škoda, že
už mi 3 mesiace skončili. Ďakujem tréner, ste TOPKA.

Adelka Vašková

Maťo je skvelý tréner a veľmi príjemný a pohodový človek. Jedálniček má
zostavený z bežne dostupných surovín a nie je problém sa podľa neho
stravovať. Cvičenia v rámci tréningového plánu pravidelne strieda, tréningy
sú tak pestré a vždy zaujímavé. Dodržiavaním stravovacieho plánu a
pravidlenými tréningami pod jeho dohľadom sa dostavili želané výsledky.
Martina ako trénera teda jednoznačne odporúčam.

Klaudia Mitríková

Nie je jednoduché odhodlať sa a začať s cvičením, ale ak tomu obetujete čas,
bola by škoda túto šancu zahodiť. Pri dodržiavaní stravovacieho a cvičebného
plánu od Martina nie je možné neschudnúť, treba len čakať a výsledky sa
dostavia. V prípade akýchkoľvek nejasností bol Martin vždy ochotný a všetko
mi vysvetlil. Sama by som nedokázala toľko schudnúť. Aj keď sme sa nikdy
nestretli, som mu veľmi vďačná za jeho pomoc a dohľad. Určite odporúčam!

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.