#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Postupná a trvácna premena v podaní Veroniky ???? takto to vyzerá, ak dosahujete udržateľné výsledky ???? nie sme na konci, ale už teraz je to super! ????

Majka to dnes povie za mňa ☺️ “Váhala som, či začať. Či sa nebudem hanbiť, že som to nezvládla. Ale už som nevedela ako ďalej a tento tréner Martin mi ukázal, že sa to dá...

M ako MAKAČ MARTIN ???????????? Martin to nenechal na náhodu, jednoducho mi napísal, nastavili sme si cieľ, nastavili sme mu stravovací program...

Simuš a jej online korona premena ???? výsledkom 3-mesačnej spolupráce je zhodených 9 kilogramov a ako bonus - veľká spokojnosť ????✌????

Klárka je pripravená na leto ☀️ a nezastavila ju v tom ani korona ???????? tak ako každému svojmu klientovi, tak aj Klárke som poskytol tréning v pohodlí domova...

Ešte stále si myslíte, že sa to nedá? ???? Lenka mala “problém” s nadváhou už v mladom veku. Naschvál to uvádzam v uvodzovkách, pretože nadváha nie je problém, je to dočasný stav ✌????

Ďalšia vydarená online spolupráca aj počas karantény ☝???????????? kedy inokedy začať s tréningom v pohodlí domova, ak nie teraz? ???????????? Terka neváhala a išla do toho na 3 mesiace ????

Anka ???? nič ju nezastavilo k dosiahnutiu cieľa, ani COVID-19 ???????? začali sme pred pandémiou korony a pokračovali sme v karanténe ????????

Žanet a jej premena z pohodlia domova ???? ani súčasná mimoriadna situácia nemusí byť prekážkou v dosahovaní vytýčených cieľov ????

Čo poviete na Natálku? ???? ja hovorím, že je víťazkou nad všetkými pochybnosťami, výhovorkami a obavami, ktoré predchádzali jej rozhodnutiu zmeniť nie len svoje telo, ale aj myslenie ???? 

Toto nie sú zázraky, toto je realita! ???? skvelá Monika sa rozhodla prekonať seba samú a dokázala to s úžasnými výsledkami ???? netrvalo dlho a rozlúčila sa so svojím “starým ja”...

Toto je zmyslom mojej práce ???? každý sa pozerá na výsledky, ktoré je možné vidieť voľným okom ????‍♂️ áno! Aj tie sú krásne a som pyšný na každý zhodený kilogram, či odpočítaný centimeter mojich klientov ???? 

Ďalšia pochvala, tentokrát od Evky ☺️ musím však pripomenúť, že tieto krásne výsledky sú zásluhou každého odhodlaného klienta, ku ktorým patrí aj Evka ????‍♂️

Toto poteší vždy???? ďakujem Emílii za tieto slová, lebo sú dôkazom toho, že to, čo robím, nerobím len s radosťou, ale aj s poctivými výsledkami, či už ide o osobnú alebo online spoluprácu ????????

Krásny záver roka pre Gabiku! ???? spolu so starým rokom sa lúči aj so svojím starým ja ???????? rok 2019 bol pre ňu prelomový a pre mňa bolo úžasné vidieť, ako sa táto silná žena...

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.