#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Túto krásnu zdravú premenu vám predstavuje Mirka ???? mnoho ľudí sa jej pýtalo, či musí drieť pre takúto postavu, koľko odriekania ju to stojí, či vôbec niečo je ????

Miška :) verila si a tu sú jej výsledky. Verte či nie, ten najväčší boj spočíva na začiatku rozhodovania sa, keď sa už rozhodnete zanechať svoje staré návyky v minulosti...

Takýto krásny deň si zaslúži takúto krásnu premenu v podaní mojej skvelej klientky Evky :) Evku zaraďujem k ďalším neprekonateľným dôkazom, ktorý potvrdzuje to, že keď si človek verí, dokáže čokoľvek ;)

Čo poviete na formovanie postavy v rámci mojej spolupráce s Danielou? ???? s veľkým odhodlaním sa dejú veľké veci ✌???? inak to nemohlo byť ani v našom prípade.

Toto nie je moja ďalšia premena, toto je Martinka ???? všetky premeny, ktorými sa prezentujem, sú výsledkom úsilia mojich skvelých klientov, nie môjho ✌????

Formovanie Peťkinej postavy ide správnym smerom ???? Každý z nás máme iný vkus, každý sa na nás pozerá tým vlastným pohľadom... 

Ľubka ????????‍♂️ mladá, ohodlaná a trpezlivá... to jej stačilo, aby dosiahla svoj cieľ. Najviac ma teší jej spokojnosť s jedálničkom aj štruktúrou pestrých tréningov ????

Anka je aj mojím vzorom ???? svojím odhodlaním a disciplínou sa zaraďuje k najväčším dríčom, akých som vo svojom živote stretol. A takto to má byť ????????

Aj vy sa tešíte na plavkovú sezónu ako Evka? ???????? Evka v zime nezaháľala a makala na svojej postave ???????? aj taký môže byť výsledok novoročných predsavzatí ????

Martinovu letnú formu sme ladili do detailov ???? našimi nástrojmi boli tvrdé tréningy a strava ???????? okrem odhodlania a pozitívneho nastavenia sme už nič viac nepotrebovali.

Pokračujeme v zdokonaľovaní samých seba, aj keď ide iba o zovňajšok, zmena sa prejaví aj vo vnútri ???? človek sa cíti lepšie a je sebavedomejší...

Erika a jej perfektná premena. ???? Len tak ďalej. ????????

Vzorne dodržiavanie stravy a tréningov ????+????????‍♀️ prináša krásne výsledky! ???????? Jožka je na leto pripravená a zaručene si ho užije! ????

Perfektná premena Moniky! Monika skvelo spolupracovala, dodržiavala stravu a tréningy ????+????????‍♀️ Ideme ďalej! ????

Ukážková premena. Petra to dala a môže si užívať leto s krásnou postavou. Vzorne dodržiavanie pokynov, či už ohľadom stravy, alebo tréningov ????+????????‍♀️

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.