#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

Naša 3-mesačná online spolupráca naučila Gabiku zdravo a vyvážene sa stravovať a pravidelne vykonávať pohyb. Ale čo bolo najpodstatnejšie? Naučila sa NEVZDÁVAŤ!

Životná premena usilovnej Peťky. Osvojenie si zdravých a trvalých návykov bolo naším základom pri budovaní zdravého životného štýlu so zdravou a fit postavou.

Aj Janka je presne tým typom človeka, ktorý si ide za svojím a nezastaví sa, pokiaľ to nedosiahne. Správne nastavenie tréningov, stravy a mysle nám pomáhajú približovať sa k cieľu míľovými krokmi vpred. 

Váha pred a po je skoro bez rozdielu, keďže podiel tuku nám klesol, ale podiel svalov nám narástol. To je aj dôvod, prečo svojim klientom vysvetľujem, že váha nie je významným indikátorom chudnutia a formovania postavy.

Vidíte ako úbytok pár kíl dokáže zmeniť celkové vyžarovanie osobnosti? Peťke sa to podarilo za neuveriteľné 4 mesiace. ☝

Mimka a jej zmena je dôkazom toho, že každý, kto sa má rád, spraví pre seba maximum, aby dosiahol svoj cieľ. Tréningy, strava a pozitívne myslenie - to je kľúč k úspechu.

Monika a jej mesačná online premena môže byť inšpiráciou pre každého. Nadšenie pre šport a zdravý životný štýl si zaslúžili takýto skvelý výsledok.

Nika je bojovníčka, ktorá behom polroka svoju pôvodnú konfekčnú veľkosť XL vymenila za M. ☝ Úžasný progres vďaka pravidelnému intenzívnemu pohybu a správne nastavenej životospráve. 

Sila vôle je nepredstaviteľná. Nie nadarmo sa hovorí, kde je vôľa, tam je aj cesta. ✌ Tréningy, stravovanie, prístup, jednoducho celá spolupráca na jednotku.

Majka naskočila na svoje tempo a nespomaľovala, pokiaľ sa nedostala do cieľa. Pravidelná zdravá strava, žiaden vynechaný tréning a veľká bojovnosť...

Aj keď stále vravím, že o váhu neide, ide o objemy, ktoré sú v tomto prípade viac než výrazné, avšak na druhej strane nedá mi spomenúť, že váhový rozdiel medzi fotkami je 31kg. 

Prvým krokom je chcieť a druhým krokom je vydržať a nevzdávať sa. Veľmi si vážim spätnú väzbu každého môjho klienta a pripomínam, že výsledky sú Vaše! ☝

Neide o žiadne vianočné zázraky. Toto je reálna Miškina premena pod mojím dohľadom.

Romanova zmena načasovaná na letnú sezónu. Aj toto je dosiahnuteľné, ak sa pre to rozhodnete celým svojím “ja”.

Recept na úspešnú premenu je jednoduchý: túžba, pevné rozhodnutie, motivácia, zdravé sebavedomie a zmysel pre to, čo s radosťou robíme.

© 2020 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke. Viac informácii