#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Naša 3-mesačná online spolupráca naučila Gabiku zdravo a vyvážene sa stravovať a pravidelne vykonávať pohyb. Ale čo bolo najpodstatnejšie? Naučila sa NEVZDÁVAŤ!

Životná premena usilovnej Peťky. Osvojenie si zdravých a trvalých návykov bolo naším základom pri budovaní zdravého životného štýlu so zdravou a fit postavou.

Aj Janka je presne tým typom človeka, ktorý si ide za svojím a nezastaví sa, pokiaľ to nedosiahne. Správne nastavenie tréningov, stravy a mysle nám pomáhajú približovať sa k cieľu míľovými krokmi vpred. 

Váha pred a po je skoro bez rozdielu, keďže podiel tuku nám klesol, ale podiel svalov nám narástol. To je aj dôvod, prečo svojim klientom vysvetľujem, že váha nie je významným indikátorom chudnutia a formovania postavy.

Mimka a jej zmena je dôkazom toho, že každý, kto sa má rád, spraví pre seba maximum, aby dosiahol svoj cieľ. Tréningy, strava a pozitívne myslenie - to je kľúč k úspechu.

Monika a jej mesačná online premena môže byť inšpiráciou pre každého. Nadšenie pre šport a zdravý životný štýl si zaslúžili takýto skvelý výsledok.

Nika je bojovníčka, ktorá behom polroka svoju pôvodnú konfekčnú veľkosť XL vymenila za M. ☝ Úžasný progres vďaka pravidelnému intenzívnemu pohybu a správne nastavenej životospráve. 

Sila vôle je nepredstaviteľná. Nie nadarmo sa hovorí, kde je vôľa, tam je aj cesta. ✌ Tréningy, stravovanie, prístup, jednoducho celá spolupráca na jednotku.

Majka naskočila na svoje tempo a nespomaľovala, pokiaľ sa nedostala do cieľa. Pravidelná zdravá strava, žiaden vynechaný tréning a veľká bojovnosť...

Aj keď stále vravím, že o váhu neide, ide o objemy, ktoré sú v tomto prípade viac než výrazné, avšak na druhej strane nedá mi spomenúť, že váhový rozdiel medzi fotkami je 31kg. 

Prvým krokom je chcieť a druhým krokom je vydržať a nevzdávať sa. Veľmi si vážim spätnú väzbu každého môjho klienta a pripomínam, že výsledky sú Vaše! ☝

Romanova zmena načasovaná na letnú sezónu. Aj toto je dosiahnuteľné, ak sa pre to rozhodnete celým svojím “ja”.

Recept na úspešnú premenu je jednoduchý: túžba, pevné rozhodnutie, motivácia, zdravé sebavedomie a zmysel pre to, čo s radosťou robíme.

S veľkým odhodlaním sa dejú veľké veci a inak to nemohlo byť ani v našom prípade. Stanovili sme si jasný cieľ a jednoducho sme si išli za ním.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.