#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Mgr. Martin Ivanko - Fitness tréner - Individuálne a online tréningy a poradenstvo

Myslím, že tu sú slová zbytočné ;)  avšak nejaké sa predsa nájdu...Peter ma oslovil s konkrétnou požiadavkou - zbaviť sa pivného brucha :)

Veríte, že na oboch fotografiách je stále tá istá osoba? Vlastne nie je :) naľavo je Veronika, ktorej chýbalo sebavedomie, bola plná neistoty zo seba samej a jej zdravie nebolo v 100-percentnej kondícii.

Toto nie je hocijaká zmena :) toto je životná zmena! Človek, ktorému sa postupne mení postava sa stáva viac sebavedomejší a smelší...a takto to má byť! :)

Katka bola na začiatku svojej premeny veľmi neistá, ale rozhodla sa mi plne dôverovať :) výsledokom nie je len zmena na postave, ale taktiež vyriešila problém so stravovaním :)

 

Žiadne slová nie sú potrebné ...ale predsa ich pár nájdem, lebo táto výnimočná žena si ich právom zaslúži. Nebudem tu písať o strave, či tréningoch, ktoré Petre pomohli, radšej tu napíšem o jej odhodlaní :)

Toto je Miriam a jej premena pod mojim osobným dohľadom. Miriam dlhé roky trápili bolesti chrbtice a hlavy, a preto sa rozhodla ma kontaktovať.

Žiadne nútené diéty, ktoré klienta obmedzujú, žiadne vynechávanie dôležitých makroživín, žiadne zákazy ani príkazy. Petra je dôkazom, že človek sa nemusí síliť do niečoho s čím jeho telo nie je stotožnené. 

Áno, je to pravda! Stále ide o tú istú Ivetku, ktorá je dôkazom, že premena je možná v každom veku.

Naša 3-mesačná online spolupráca naučila Gabiku zdravo a vyvážene sa stravovať a pravidelne vykonávať pohyb. Ale čo bolo najpodstatnejšie? Naučila sa NEVZDÁVAŤ!

Životná premena usilovnej Peťky. Osvojenie si zdravých a trvalých návykov bolo naším základom pri budovaní zdravého životného štýlu so zdravou a fit postavou.

Aj Janka je presne tým typom človeka, ktorý si ide za svojím a nezastaví sa, pokiaľ to nedosiahne. Správne nastavenie tréningov, stravy a mysle nám pomáhajú približovať sa k cieľu míľovými krokmi vpred. 

Váha pred a po je skoro bez rozdielu, keďže podiel tuku nám klesol, ale podiel svalov nám narástol. To je aj dôvod, prečo svojim klientom vysvetľujem, že váha nie je významným indikátorom chudnutia a formovania postavy.

Vidíte ako úbytok pár kíl dokáže zmeniť celkové vyžarovanie osobnosti? Peťke sa to podarilo za neuveriteľné 4 mesiace. ☝

Mimka a jej zmena je dôkazom toho, že každý, kto sa má rád, spraví pre seba maximum, aby dosiahol svoj cieľ. Tréningy, strava a pozitívne myslenie - to je kľúč k úspechu.

Monika a jej mesačná online premena môže byť inšpiráciou pre každého. Nadšenie pre šport a zdravý životný štýl si zaslúžili takýto skvelý výsledok.

© 2020 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke. Viac informácii