#PREMENY

Neponúkam žiadne prázdne reči ani nereálne sľuby. Dôkazom sú moji klienti, ktorým som pomohol dosiahnuť ich cieľ, či už išlo o redukciu tuku, alebo spevnenie a vyformovanie postavy. Inšpiruj sa úspešnými premenami, medzi ktorými môžeš byť aj ty.

Opäť skvelá spolupráca, ktorá prináša skvelé výsledky ;) Marek sa už necítil vo svojom tele najlepšie, a preto sa to rozhodol zmeniť. Samozrejme táto zmena predstavovala zmenu stravovacích návykov, správne nastavenie príjmu vzhľadom k výdaju a aktívny pohyb...

Vám ešte letnú premenu mojej klientky Danky. Musím podotknúť, že toto sú výsledky bez úpravy stravy. Aj toto sa dokáže iba s pohybom! :)

Tak ako som hrdý na každého svojho klienta, tak som hrdý aj na Eriku ;) naše intenzívne tréningy a kvalitná strava prinášajú želané výsledky, ktoré nás oboch ženú vpred! :)

Dnes by som Vám rád predstavil skutočne skvelú premenu mojej 54 ročnej klientky ako dôkaz, že v každom veku sa dá cvičiť a navyše dosahovať výborné výsledky. Stačil malý impulz z mojej strany a táto dáma sa naštartovala na 110%

dnes ma moja klientka takto potešila so svojou premenou, ktorá je výsledkom našej mesačnej spolupráce! :) a čo zmena na váhe? Žiadna! Rovnaká na začiatku a rovnaká na konci :o

Ďalší dôkaz, že makať sa oplatí ;) s Jankou sme popracovali na prebytočných kilách, ktoré jej ostali po tehotenstve...

Katkina premena :) Katka len potvrdzuje staré známe - keď sa chce, ide to ;) úprava stravy a intenzívny tréning nielen znížili váhu, ale aj odstránili bolesti chrbta a zažívacie problémy :)

Fantastický výsledok spolupráce v podobe ONLINE COACHINGU :)  iný som ani nečakal, keďže ani v tomto prípade nechýbalo odhodlanie dať do toho 100% ;)

Myslím, že tu sú slová zbytočné ;)  avšak nejaké sa predsa nájdu...Peter ma oslovil s konkrétnou požiadavkou - zbaviť sa pivného brucha :)

Veríte, že na oboch fotografiách je stále tá istá osoba? Vlastne nie je :) naľavo je Veronika, ktorej chýbalo sebavedomie, bola plná neistoty zo seba samej a jej zdravie nebolo v 100-percentnej kondícii.

Katka bola na začiatku svojej premeny veľmi neistá, ale rozhodla sa mi plne dôverovať :) výsledokom nie je len zmena na postave, ale taktiež vyriešila problém so stravovaním :)

 

Žiadne slová nie sú potrebné ...ale predsa ich pár nájdem, lebo táto výnimočná žena si ich právom zaslúži. Nebudem tu písať o strave, či tréningoch, ktoré Petre pomohli, radšej tu napíšem o jej odhodlaní :)

Toto je Miriam a jej premena pod mojim osobným dohľadom. Miriam dlhé roky trápili bolesti chrbtice a hlavy, a preto sa rozhodla ma kontaktovať.

Žiadne nútené diéty, ktoré klienta obmedzujú, žiadne vynechávanie dôležitých makroživín, žiadne zákazy ani príkazy. Petra je dôkazom, že človek sa nemusí síliť do niečoho s čím jeho telo nie je stotožnené. 

Áno, je to pravda! Stále ide o tú istú Ivetku, ktorá je dôkazom, že premena je možná v každom veku.

© 2024 Všetky práva vyhradené pre Mgr. Martin Ivanko
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.